BOKHYLLA, trä, 1900-tal.

BOKHYLLA, trä, 1900-tal.
496689. BOKHYLLA, trä, 1900-tal.

Fyra hyllplan.

Längd 144 cm.
Bredd 32 cm.
Höjd ca 180 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fyra hyllplan.

Längd 144 cm.
Bredd 32 cm.
Höjd ca 180 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 291