KOPPARGRYTA PÅ SMIDESSTÄLLNING, 1900-talets början.

496674. KOPPARGRYTA PÅ SMIDESSTÄLLNING, 1900-talets början.

Höjd 45 cm, längd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm, längd 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 497