ZINKBALJOR OCH VATTENKANNA, 3 delar, 1900-talets första hälft.

496659. ZINKBALJOR OCH VATTENKANNA, 3 delar, 1900-talets första hälft.

Stora baljans längd 76 cm.

Bruksslitage samt rostangrepp på kannan och stora baljan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora baljans längd 76 cm.

Antal besök: 630