MORMORSUR, 14k, guld, L.U.C. 1900-tal.

496649. MORMORSUR, 14k, guld, L.U.C. 1900-tal.

Kedja, ej guld. Diameter ca. 35 mm.

Smärre repor och bucklor, kedja ej guld.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 519