ARVID BROMS. Olja på duk, signerad och daterad -48.

496646. ARVID BROMS. Olja på duk, signerad och daterad -48.

35 x 35 cm.

Smärre slitage, intryckningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 35 cm.

Antal besök: 6 748