MODELLHUS, 2 st, 1900-talets första hälft.

496616. MODELLHUS, 2 st, 1900-talets första hälft.

Rödmålade med vita knutar.
Längd ca 50 cm, höjd 28 resp. 22 cm.

Mindre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödmålade med vita knutar.

Mindre skador och slitage.

Antal besök: 1 066