BYRÅ, Louis Seizestil, 1900-talets andra hälft.

496606. BYRÅ, Louis Seizestil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med olika träslag. Beslag av mässing. Skiva av marmor. Tre lådor. Längd 50. Bredd 31. Höjd 71 cm.

Slitage. Repor och märken. Mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 227