BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

496582. BARSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Barskåp med belysning.
Höjd 100 cm.
Längd 80 cm.
Bredd 38 cm.

Bruksslitage, smärre märken.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barskåp med belysning.
Höjd 100 cm.
Längd 80 cm.
Bredd 38 cm.

Bruksslitage, smärre märken.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 482