BORD (2), STOLAR ett par, samt PIGTITTARE, 1800-tal.

496566. BORD (2), STOLAR ett par, samt PIGTITTARE, 1800-tal.

Spelbord, höjd 71, bredd 88, djup 42 cm.
Sybord, höjd 73, 40 x 40 cm.
Stolar, ett par, höjd 86,5 cm.
Pigtittare, 1887, höjd 77, bredd, 55 cm.

Bruksslitage, viss tobakslukt
Skada på krönet på pigtittaren.
Sybord med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sybord, höjd 73, 40 x 40 cm.

Bruksslitage, viss tobakslukt
Sybord med märken.

Antal besök: 534