STOLAR, 3 st, 1800-tal.

STOLAR, 3 st, 1800-tal.
496526. STOLAR, 3 st, 1800-tal.

Målade. Genombruten rygg med dekor av lyra. Kopplad benställning.

Slitage. Torrsprickor. Fläckar och färgbortfall. Senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 288