SAMLARTALLRIKAR, 8 st, Harlad Wiberg, Rörstrand.

496503. SAMLARTALLRIKAR, 8 st, Harlad Wiberg, Rörstrand.

Diameter ca 21 cm.

Bruksslitage, något smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 21 cm.

Antal besök: 247