KARMSTOL, sannolikt Mart Stam, Fasem, Italien, 1900-tal.

496483. KARMSTOL, sannolikt Mart Stam, Fasem, Italien, 1900-tal.

Stomme av förkromad metall. Klädsel av svart skinn.
Otydlig etikett.

Fläckar. Armstöd med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig etikett.

Fläckar. Armstöd med slitage.

Antal besök: 8 056