KARL E. SVENSSON. Marint motiv, akvarell, signerad och daterad -99.

496451. KARL E. SVENSSON. Marint motiv, akvarell, signerad och daterad -99.

Ca 19 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 19 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 543