SIDEBOARD, möjligen Westerbergs möbler Tranås, 1950/60 tal.

496417. SIDEBOARD, möjligen Westerbergs möbler Tranås, 1950/60 tal.

Höjd 118 cm.
Längd 150 cm.
Bredd 43 cm.

Bruksslitage, märken, repor, fläckar, fanérskador, skev högerdörr.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 118 cm.
Längd 150 cm.
Bredd 43 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 440