MIA SANDERGÅRD. Olja på duk, motiv från Sicilien, signerad och daterad 1923.

496416. MIA SANDERGÅRD. Olja på duk, motiv från Sicilien, signerad och daterad 1923.

Påskrift a tergo "Motiv från Sicilien".
65 x 58 cm.

Krackelerad, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 58 cm.

Krackelerad, fläckar.

Antal besök: 922