BOKSKÅP, jugend, 1920-tal.

496394. BOKSKÅP, jugend, 1920-tal.

Glasad övredel med 4 bakomliggande hyllplan. Underdel med 2 hyllplan och 2 lådor.
Längd 85 cm, bredd 52 cm, höjd 202 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 573