MATSERVIS, 51 delar, porslin, Epiag Royal, Tchekoslovakia.

496384. MATSERVIS, 51 delar, porslin, Epiag Royal, Tchekoslovakia.

Terrin 1 st.
Uppläggningsfat 8 st.
Kanna 1 st.
Såsskål 1 st.
Dessert tallrikar 10 st.
Djupa tallrikar 10 st.
Flata tallrikar 10 st st.
Assietter 10 st.

Bruksslitage, något nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin 1 st.
Uppläggningsfat 8 st.
Kanna 1 st.
Såsskål 1 st.
Dessert tallrikar 10 st.
Djupa tallrikar 10 st.
Flata tallrikar 10 st st.
Assietter 10 st.

Bruksslitage, något nagg.

Antal besök: 3 854