LISA LARSON. "katt", keramik, Lisa Larson, Gustavsberg.

496376. LISA LARSON. "katt", keramik, Lisa Larson, Gustavsberg.

Katt osignerad.
Höjd 10 cm.
Längd ca 11 cm.

Bruksslitage, smärre tillverkningsspricka.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

Katt osignerad.
Höjd 10 cm.
Längd ca 11 cm.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 38 095