SKULPTURER, 4 stycken,"Livets ägg", Olle Alberius Fyrklövern, Orrefors.

496350. SKULPTURER, 4 stycken,"Livets ägg", Olle Alberius Fyrklövern, Orrefors.

Höjd inklusive träsockel 23 cm.
Signerade. Nr 48/450.

Obetydligt slitage.
Nagg på fotringen på en utav skulpturerna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerade. Nr 48/450.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 262