SERVERINGSVAGN, rotting och glas, 1900-talets mitt.

496338. SERVERINGSVAGN, rotting och glas, 1900-talets mitt.

Skiva av råglas, tidningshylla av rotting.
Längd 83 cm, bredd 43 cm, höjd 57 cm.

Bruksslitage, gummiband runt hjul torkade, ett saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 518