SHAKERS, två st, nysilver, GAB och TESI, 1900-tal.

496337. SHAKERS, två st, nysilver, GAB och TESI, 1900-tal.

GAB, höjd 19 cm.
TESI, höjd 23 cm.

Slitage, bucklor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

GAB, höjd 19 cm.
TESI, höjd 23 cm.

Slitage, bucklor, fläckar.

Antal besök: 697