TALLRIKAR, 4 stycken, porslin, "Blå Husar", flytande blått, Stig Lindberg, Gustavsberg.

496335. TALLRIKAR, 4 stycken, porslin, "Blå Husar", flytande blått, Stig Lindberg, Gustavsberg.

Diameter 24 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 24 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 4 654