LAVOAR, delvis valnöt, omkring 1900.

496304. LAVOAR, delvis valnöt, omkring 1900.

Längd 54, bredd 41, höjd 79 cm.

Slitage, sprickor, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 371