MATTA,röllakan,signerad Ingegerd Silov.

496272. MATTA,röllakan,signerad Ingegerd Silov.

Längd 200cm.
Bredd 130.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 200cm.
Bredd 130.

Bruksslitage.

Antal besök: 615