KLAFFBYRÅ,1800-tal.

496269. KLAFFBYRÅ,1800-tal.

Furuträ.
Lönnfack.
Höjd 121 cm.
längd 111.
Bredd 53.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
496269. KLAFFBYRÅ,1800-tal.

Furuträ.
Lönnfack.
Höjd 121 cm.
längd 111.
Bredd 53.

Ålders samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 415