EINAR HÖSTE. Serigrafi, "Sluten rymd", signerad 1996.

496144. EINAR HÖSTE. Serigrafi, "Sluten rymd", signerad 1996.

29 x 20 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 20 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 1 434