SPEGEL samt BYRÅ, 1900-tal.

496102. SPEGEL samt BYRÅ, 1900-tal.

Spegel, Fröseke, höjd ca 87 cm.
Byrå längd 60 bredd 32,5 höjd 63 cm.

Slitage, repor, märken, fanerskador på byrå.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 338