BOCKBORD, 1800-talets början.

BOCKBORD, 1800-talets början.
495911. BOCKBORD, 1800-talets början.

Furu. Dubbla slanor. Längd 129. Bredd 75. Höjd 74 cm.

Senare skiva. Underrede med avslag, torrsprickor och ställvis maskstunget. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 613