SKRIVBORD, Karl-Johan, 1800-talets mitt.

495904. SKRIVBORD, Karl-Johan, 1800-talets mitt.

Delbart. Fanerad med masurbjörk. Svärtad skiva. Tre lådor i sarg. Hurtsar med dörrar och bakomliggande hyllplan. Längd 94. Bredd 38. Höjd 81 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor. Fanerskador. Senare svärtad skiva.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 983