MONA HUSS-WALLIN. Kustbild med blomma, färglitografi, signerad och numrerad 351/460.

495880. MONA HUSS-WALLIN. Kustbild med blomma, färglitografi, signerad och numrerad 351/460.

Bildyta 50 x 43 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 43 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 622