MARTIN POSER. Marstrand och näckrosdamm, akvareller, 2st, signerade.

495782. MARTIN POSER. Marstrand och näckrosdamm, akvareller, 2st, signerade.

12 x 17 cm och 20 x 25 cm.

ej examinerade ur ram.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 17 cm och 20 x 25 cm.

ej examinerade ur ram.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 580