TAKLAMPA Art déco, 1900-talets första hälft.

495725. TAKLAMPA Art déco, 1900-talets första hälft.

Glaskupa med reliefdekor av fåglar, höjd ca 50 cm.

Slitage, metall med viss anlöpning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 636