VÄGGLAMPETT, glas och metall, möjligen Carl Fagerlund, 1900-tal.

495719. VÄGGLAMPETT, glas och metall, möjligen Carl Fagerlund, 1900-tal.

Höjd 18 cm
Bredd 15 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm
Bredd 15 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 352