STOLAR, 5 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

495683. STOLAR, 5 st, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Axdekor.

Slitage, repor och märken/färgbortfall, renoverade och förstärkta, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Axdekor.

Antal besök: 353