LUTHA, 10 strängad, 18-1900-tal.

49564. LUTHA, 10 strängad, 18-1900-tal.

Lutha, 18-1900-tal.

Bruksslitage, saknar strängar, 1 st spännskruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lutha, 18-1900-tal.

Antal besök: 1 613