MATS JONASSON. Skål, glas, "Häger", Målerås Ateljé, unik, signerad och daterad 1982. Nordiska Kristallmagasinet AB.

495607. MATS JONASSON. Skål, glas, "Häger", Målerås Ateljé, unik, signerad och daterad 1982. Nordiska Kristallmagasinet AB.

Graverad dekor i form av häger i växtlighet.
Diameter 32 cm, höjd 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 32 cm, höjd 17 cm.

Smärre bruksslitage.

Mats Jonasson (Född 1945)

Antal besök: 1 154