OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mor och dotter, olja på duk, otydlig signering, 1900-talets senare del.

495599. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Mor och dotter, olja på duk, otydlig signering, 1900-talets senare del.

Dagmått 97 x 66 cm.
Falsmått 98 x 68 cm.
Förgylld ram 23 k guld samt bronserad.

Förgyllningsskador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 97 x 66 cm.
Falsmått 98 x 68 cm.

Förgyllningsskador på ram.

Antal besök: 571