BORDSLAMPA, glas, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1960-tal.

495557. BORDSLAMPA, glas, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1960-tal.

Orange glasmassa med vit insida. Höjd 34,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 5 028