BORDSLAMPOR, ett par, vit marmor/förgyllda, 1800 talets första hälft.

49553. BORDSLAMPOR, ett par, vit marmor/förgyllda, 1800 talets första hälft.

Dekor med bland annat lejonmaskaroner.
Höjd 24/44 cm.

Omarbete, efterborrade hål.
Slitage.
En lampskärm defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24/44 cm.

Omarbete, efterborrade hål.
Slitage.
En lampskärm defekt.

Antal besök: 758