GOLVUR, Stiernsund, GB, 1900-tal.

495503. GOLVUR, Stiernsund, GB, 1900-tal.

Höjd 196 cm.
Bredd 42,5 cm.
Urverk märkt Stiernsund BG Sund.

Bruksslitage, repor, en fanerskada längst upp höger kant, bit medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 196 cm.
Bredd 42,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 649