FAT, tenn, Mathias Rundquist, Karlskrona, 1833.

495497. FAT, tenn, Mathias Rundquist, Karlskrona, 1833.

Diameter 35,5 cm.

Slitage, repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35,5 cm.

Slitage, repor, bucklor.

Antal besök: 513