MATTA, orientalisk, 103 x 205 cm, 1900-tal.

495462. MATTA, orientalisk, 103 x 205 cm, 1900-tal.

103 x 205 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

103 x 205 cm.

Bruksslitage, smuts.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 202