LJUSSTAKAR, ett par, mässing och porslin, Skultuna.

495388. LJUSSTAKAR, ett par, mässing och porslin, Skultuna.

Stämplade F10, höjd ca. 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 334