BANJO, John Grey, London, 4-strängad, 1900-tal.

495380. BANJO, John Grey, London, 4-strängad, 1900-tal.

Längd 58 cm.

Slitage och skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 58 cm.

Slitage och skavmärken.

Antal besök: 741