Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad.
49531. OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad.
Hundar, 25 x 35 cm.
Reva.
Gör en kostnadsfri värdering!
Hundar, 25 x 35 cm.
Reva.
Göteborgs Auktionsverk
1 269