TRATTGRAMMOFON. Sekelskiftet 1900.

49529. TRATTGRAMMOFON. Sekelskiftet 1900.

Jugenddekor.
Tratt i lakerad plåt.

Skador/slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jugenddekor.
Tratt i lakerad plåt.

Skador/slitage, färgbortfall.

Antal besök: 15 402