EMALJSKYLT, "Agfa", 1900-talets andra hälft.

495264. EMALJSKYLT, "Agfa", 1900-talets andra hälft.

48 x 37,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 37,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 734