MATSALSSKÅP, mahogny, 1800-talets första hälft.

49526. MATSALSSKÅP, mahogny, 1800-talets första hälft.

Nyckel finns.
Längd 141, bredd 54, höjd 192 cm.
Enligt uppgift Ryssland.

Slitage. Fanerskador. Sprickor. Skador.
Ett nyckelhål saknar originalbricka samt med hål från senare beslag. Knopp till utdragbar skiva lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.
Enligt uppgift Ryssland.

Antal besök: 857