LJUSKRONA, gulmetall och glas, 1900-tal. Höjd 45 cm exkl. kedja.

495179. LJUSKRONA, gulmetall och glas, 1900-tal. Höjd 45 cm exkl. kedja.

Behängd med brismor, kupa i blått glas. Diameter 37 cm.

Bruksslitage, några lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 387