VÄGGPLAKETT, keramik, Eva Fahlcrantz, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

495172. VÄGGPLAKETT, keramik, Eva Fahlcrantz, Upsala-Ekeby, 1900-tal.

Diameter ca 34 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 34 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 125